O nas

MBS Poland posiada długoletnie doświadczenie na polskim rynku, jako dealer ekskluzywnych łodzi i jachtów motorowych.
Biuro naszej firmy oraz baza serwisowa mieści się w sercu Warmii i Mazur w miejscowości uważanej za żeglarską stolicę Polski – Mikołajkach.

Jako profesjonalny sprzedawca łodzi oraz jachtów najlepszych światowych producentów oferujemy najbardziej luksusowe jednostki produkowane przez światowej klasy producentów sprzętu wodnego.

Łodzie i jachty motorowe oferowane przez naszą firmę pochodzą od najlepszych, amerykańskich oraz europejskich producentów. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy popartą wieloletnim doświadczeniem. Doradzamy i wspieramy naszych klientów przy wyborze odpowiedniej łodzi tak, aby spełnić Państwa oczekiwania w 100%.  Każdego klienta traktujemy indywidualnie oferując jednocześnie najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

Zapraszamy do naszego biura

Nasi klienci

W MBS Poland najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Szczycimy się oferowaniem najwyższych standardów obsługi klienta – zdobyliśmy na tym polu szereg nagród.

Jeżeli decydujesz się na zakup jachtu światowej sławy producentów sprzętu wodnego oznacza to, że cenisz sobie wysokie standardy, a my w MBS Poland mamy na celu osiągnięcie jak najwięcej w dziedzinie obsługi, by szła ona w parze ze standardem wybranej przez Ciebie łodzi.

Wachlarz usług oferowanych przez MBS Poland obejmuje: utrzymanie i zarządzanie, eksperckie usługi brokerskie – czy to w celu sprzedaży łodzi czy też znalezienia używanej łodzi do zakupu, a także bardziej szczegółowe usługi w zakresie kupna i posiadania, w tym niższe koszty rejestracji, zakładania firmy, usługi leasingowe, ubezpieczenie czy kompletacja załogi.