Jachty i łodzie motorowe jak każdy inny sprzęt pływający potrzebuje prawidłowej konserwacji i przede wszystkim napraw w momencie awarii. Każdy kto ma do czynienia z tym cudownym sportem wie, że awarie czy usterki to rzecz normalna i zdarzają się od zawsze. Serwis i bieżące naprawy łodzi pozwalają cieszyć się jednostką długie lata i mieć pewność jej prawidłowej pracy.

Wszystkie łodzie są intensywnie użytkowany w okresie od wiosny do jesieni w związku z czym wiele elementów wymaga serwisu bądź napraw zarówno w czasie jak i po sezonie. Dobry stan techniczny naszej łodzi motorowej lub jachtu wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo załogi i gości. Niezależnie od tego czy do dojdzie do awarii bądź uszkodzenia jakiegokolwiek elementu łodzi każda tego typu usterka powinna być od razu naprawiona przez doświadczonych i sprawdzonych fachowców.

Mbs Poland do kilkunastu lat obsługuje żeglarzy i miłośników łodzi motorowych. Z siedzibą w Mikołajkach – żeglarskiej stolicy Polski nabraliśmy doświadczenia w obsłudze każdego rodzaju łodzi i jachtu. Nasze hale do zimowania łodzi na mazurach mogą pomieścić kilkadziesiąt jednostek w okresie zimowym, a latem gwarantują szybką naprawę w bezpiecznej atmosferze. Nasi fachowcy szybko, profesjonalnie i pełną pieczołowitością potrafią sprostać każdej usterce i awarii. Oferujemy serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny jachtów i łodzi motorowych.

Naprawa i serwis łodzi motorowych oraz jachtów obejmuje między innymi:

  • naprawa i serwis silników spalinowych
  • holowanie uszkodzonych jachtów do bezpiecznego portu
  • naprawa uszkodzonych żagli
  • naprawa poszycia jachtu
  • remonty łodzi
  • tapicerstwo jachtowe
  • naprawy i prace stolarskie

Serwis i naprawa jachtów oraz łodzi motorowych

Spośród możliwych scenariuszy każdy kapitan łodzi powinien być przygotowany na awarie takielunku, usterki silnika, a nawet uszkodzenie poszycia jachtu i przecieki. Czym szybciej oddamy łódź w ręce specjalisty tym mnisze ryzyko dalszych uszkodzeń i pewność, że profesjonalnie wykonanej naprawy jachtu. Wszystkie oferowane przez nas usługi naprawy jachtów i lodzi motorowych  wykonujemy na miejscu w Mikołajkach, bądź z dojazdem do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.