Słynące z niespotykanego piękna, jachty Riva zawsze były synonimem elegancji i prostego luksusu. Co je tak naprawdę wyróżnia, zarówno te otwartopokładowe, typu flybridge i coupé, to wnętrza. Będące wyrazem włoskich umiejętności artystycznych, dzięki zastosowaniu najbardziej pożądanych elementów wykończenia dostępnych na rynku jachty Riva to wyrafinowane mieszkania na wodzie. Ich wyposażenie to kolekcja stylów – wszystkie akcesoria wywodzą się z najlepszych włoskich tradycji.

Jachty Riva: uwodzicielskie stopy

Wyjątkowy komfort oferowany przez te jachty uwiedzie nawet najbardziej wymagających właścicieli. „Opalenizna w cieniu”, dzięki perforowanej markizie z materiału TNT nad pokładem zapewniającej dostęp świeżego powietrza, podczas gdy popijamy schłodzonego szampana ze specjalnej szybko chłodzącej lodówki lub korzystamy z własnej pary nart wodnych. To tylko jedne z niewielu elementów stanowiących o luksusowości i natychmiastowej rozpoznawalności marki Riva.

Od lat 50. wiele znanych osób korzystało i w zasadzie nadal korzysta z jachtów Riva: od Brigitte Bardot z jej Floridą po króla Jordanii Husseina, który cumował swoją Super Aquaramę w Santa Margherita Ligure; od Anity Ekberg, która Kupiła Tritone’a, na którym mogła oddawać się swojemu dolce vita, do Elizabeth Taylor i Richarda Burtona, którzy używali Juniora jako łodzi towarzyszącej ich jachtowi oraz Szacha Persji, który zakochał się w Rivie 2000. Na końcu, Sofia Loren i Sean Conenry, który kupili Rudiego w trzy lata po zakończeniu kręcenia słynnej serii o agencie 007. Choć rozrasta się i ewoluuje, Riva nadal pozostaje ikoną luksusu. To marka, w której ekscentryczność przemijających trendów nie ma przewagi, lecz raczej stanowi długoterminową jakość, staranną dbałość o szczegóły, ten dotyk splendoru, który podkreśla równowagę pomiędzy tradycją i nowoczesnością.