Mbs Poland z siedzibą w Mikołajkach na Mazurach świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi jachtów i łodzi motorowych. W swoje ofercie posiadamy niezwykle bogatą ofertę wykonywanych przez nas usług.

Organizujemy i zapewniamy transport łodzi i jachtów zarówno na miejscu jak również do każdego portu na terenie Europy. Podejmiemy się transportu łodzi o każdej wielkości i wadze z dowolnego akwenu, portu czy miejsca na lądzie. Bezpiecznie i szybko z poszanowaniem wszystkich zasad bezpiecznego transportu łodzi przewieziemy drogą lądową jednostkę na specjalnie przystosowanym do tego pojeździe.

Transport jednostek pływających jak jachty i łodzie motorowe odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, posiadającej niezbędne pozwolenia i uprawnienia do transportu i slipowania łodzi dowolnej wielkości. W trakcie transportu reprezentujemy właściciela jednostki oraz na bieżąco nadzorujemy i uczestniczymy przy procesie załadunku i rozładunku łodzi.

W zależności od zapotrzebowania transport łodzi odbywa się specjalnie przystosowaną do tego typu przewozów auto lawetą bądź niskopodłogową naczepą.

Na państwa życzenie organizujemy także transport i holowanie łodzi drogą wodną. Istnieje możliwość dopłynięcia Państwa jachtem do dowolnego portu na terenie Europy i nie tylko (w miarę możliwości). Dzięki temu nie tylko oszczędzają Państwo czas jaki potrzebny jest na pokonanie niejednokrotnie kilku tysięcy kilometrów, ale także mają Państwo pewność, iż powierzyli swoją jednostkę profesjonalistom którzy dostarczą ją bezpiecznie do wskazanego wcześniej miejsca.

Transport jachtów i łodzi motorowych każdej wielkości

Mbs Poland to firma z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu nasza oferta skrojona jest na miarę każdego posiadacza jachtu i łodzi motorowej. Korzystając z naszych usług możesz zamówić transport jachtu, zlecić serwis bądź naprawę uszkodzonej jednostki, oraz zorganizować zimowanie łodzi w hangarze w Mikołajkach. Dzięki szerokim kontaktom na terenie całej Europy i nie tylko prowadzimy sprzedaż łodzi używanych. Współpracujemy z specjalistami w swoich dziedzinach dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Z nami masz pewność profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy.